V listopadu u nás začínají dva obory: Tradiční čínská medicína pro domácí použití a taky online Dietetika – zdravé stravování.

Kontakt

 

Fakturační údaje

Shanti Academy, z. s.
Jabloňová 2001
735 32 Rychvald
IČ: 03221849

Adresa

Šubertova 1226/4 (bývalý Panský dvůr, dnes japonská restaurace: ulice vedle Stodolní (příčná k ní), vchod je z parkoviště naproti ČSOB Hollarova), 702 00 Ostrava

Kontaktní údaje

Jednatelka:
Mgr. Daniela Pilařová
telefon: 777 152 048
daniela@shantiacademy.cz

Sociální sítě, web: Martina Horklová martina@shantiacademy.cz

Vlevo vidíte společný vstup pro restauraci Rong Wang, na obrázku vpravo vchod přímo k nám. Za vraty vedle velké cedule (vlevo) se dáte doleva a jste u nás :-).

Kontakt na lektory (Yoga Studio)

Koordinátorka jógového studia

Chlebounová Lenka
lenka@shantiacademy.cz 
telefon: 603 244 265

————————————

Bártová Daniela: daniela.bartova@post.cz 
telefon: 605 946 644

Grulichová Zuzana: zuzijeje@centrum.cz

Lacinová Linda: joga.lindalacinova@gmail.com 
telefon: 777 809 780

Pilařová Daniela: daniela@shantiacademy.cz 
telefon: 777 152 048 (pouze sms)

Přistoupilová Václava – Wendy: pwendy@seznam.cz 
telefon: 724 687 383

Špok Drahoslav: fitmasazeostrava@seznam.cz 
telefon: 602767670

Štefáníková Irena – Aneri:  s.aneri@seznam.cz 
telefon: 737 841 864

Tuchtasunová Simona: simijoga@gmail.com 
telefon: 776 693 655

Kontakt na lektory (škola alternativních medicín)

Farna Romana: romana.farna@seznam.cz 
telefon: 604 954 436

Fremlová Helena, Mgr.: helena.fremlova@seznam.cz 
telefon: 776 020 435

Hyťhová Petra: petra.hythova@gmail.com 
telefon: 603 404 025

Kubíčková Jana, Mgr.: info@prirodnilekarna.cz 
telefon: 724 154 377

Pilařová Daniela, Mgr.: daniela@shantiacademy.cz
telefon: 777 152 048

Přistoupilová Wendy: pwendy@seznam.cz 
telefon: 724 687 383

Stavařová Yvetta, MUDr.: stavarovayvetta@gmail.com 
telefon: 724 665 436

Tovtová Marta: marta@tovtova.cz

Vitochová Hana, Mgr.: hana.vitochova@seznam.cz

Bankovní spojení

  • číslo účtu: 1292729016/3030
  • pro platby ze zahraničí:
    • IBAN:CZ90 3030 0000 0012 9272 9016
    • název účtu: Shanti Academy
    • adresa majitele účtu: Jabloňová 2001, 735 32 Rychvald
    • název banky: Airbank
    • adresa: Air Bank a.s., Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6
    • BIC: AIRACZPP, některé banky mohou vyžadovat doplnění na 11 znaků: AIRACZPPXXX

Přihlašte se k odběru newsletteru

Z produkceVemírné kuře