Od nového školního roku můžete studovat Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Platby za studium

 

Platba za studium je příspěvek, ve kterém se dozvíte vše o platbě za studium tradiční čínské medicíny v TCM Academy. Pokud vám v systému uvedeném níže nebude něco jasné, neváhejte a obraťte se na nás!

Veškeré platby probíhají na účet u Airbank: 1292729016/3030.

Variabilní symbol je vždy vaše studijní číslo!

Záloha na studium všech oborů činí 5 000 Kč

  • musí být uhrazena do 3 týdnů od odeslání přihlášky, není-li vzájemnou dohodou stanoveno jinak

Doplatek školného

Jednorázová úhrada školného po zaplacení zálohy:

  • doplatek školného po zaplacení zálohy (vizte výše) je nutné uhradit vždy do 30 dnů před zahájením výuky na příslušném oboru

Splátky studia:

V současnosti máte možnost své studium hradit ve splátkách bez navýšení dle vašich možností.

Náležitosti plateb

Variabilní symbol

  • vás provází po celé vaše studium na TCM Academy – je jím vaše čtyřmístné  (nově pětimístné) studentské číslo, které dostanete e-mailem po zaslání přihlášky na studium a které je dobré si pamatovat, protože pod ním budete například i informováni o výsledcích testů. Pokud vám nepřišlo, prosím, kontaktujte Mgr. Danielu Pilařovou na e-mailu daniela@shantiacademy.cz.

Předmět platby

  • do předmětu platby napište své příjmení a jméno. Podle čtyřmístného (pětimístného) VS, vašeho jména a příjmení a zaplacené částky si platbu už sami přiřadíme.

Vystavení faktury

  • fakturu na celkovou částku zaplacenou za studium dostáváte automaticky první den v naší škole. Pokud potřebujete fakturu předem (zálohovou) nebo za každou platbu zvlášť (záloha, školné/splátky školného), napište nám a my vám ji/je vystavíme. Pište Daniele Pilařové na daniela@shantiacademy.cz.

Storno podmínky

  1. Záloha 5 000 Kč je nevratná.
  2. Podpisem přihlášky ke studiu na prvním výukovém víkendu souhlasíte s platbou za příslušný vzdělávací program dle platebních podmínek uvedených u příslušného studijního oboru.
  3. Od školního roku 2019/20 sepisujete s provozujícím spolkem Shanti Academy studentskou smlouvu, v jejímž rámci najdete podrobně všechny informace (práva i povinnosti) k vzájemnému vztahu škola–student, a to včetně rozpisu případných splátek.
Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.