Od nového školního roku můžete studovat Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Mgr. Hana Vitochová

Mgr. Hana Vitochová učí v TCMA čínštinu. V rámci spolku Shanti Academy pak učí čínštinu pro veřejnost, kterou učí i soukromě.

Mgr. Hana Vitochová učí v TCMA čínštinu. V rámci spolku Shanti Academy pak učí čínštinu pro veřejnost, kterou učí i soukromě. Hanka miluje Čínu, ráda do této země jezdí a ráda pro Číňany pracuje, protože jsou pečliví, dochvilní a spolehliví. S čínštinou si Hanka vystudovala ruštinu (u obou jazyků filologii), která je jejím dalším oborem.

Hanka o sobě:

Po ukončení gymnázia v roce 2004 jsem se rozhodla pro studium čínské-ruské filologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Od této chvíle mě oba jazyky doprovází nejen v mém pracovním životě.

V letech 2006-2007 jsem studovala v Čínské lidové republice na Zhejiangské univerzitě ve městě Hangzhou. Tento pobyt mě obohatil nejen po jazykové stránce, ale také mi umožnil poznat kulturu, charakter Číňanů a krásy čínské přírody. Život v Číně mě natolik nadchl, že jsem se do této země vrátila v letech 2009-2010. Vstřícnost, přátelství Číňanů a rozmanitost této země mě velmi ovlivnily, a proto se Čína stala zemí, do které se ráda vracím a nacházím v ní vždy něco nového.

V současné době pracuji jako produktová manažerka ve firmě, jež se zabývá obchodem s Čínou. Ve volné chvíli se věnuji výuce čínského jazyka. Měla jsem možnost učit na Vysoké škole báňské, Gymnáziu Ostrava-Hrabůvka a v jazykových školách v Ostravě.

Během studia na Univerzitě Palackého jsem absolvovala studijní pobyt na Něvském Institutu jazyka a kultury v Petrohradu. Po ukončení vysoké školy díky častým služebním cestám do Ruska jsem tuto zemi poznala také z jiného pohledu. V letech 2011-2014 jsem příležitostně pracovala jako průvodkyně cestovního ruchu po Zakarpatské Ukrajině. Ve volné chvíli se věnuji kromě čínštiny také výuce ruského jazyka.

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.