Od nového školního roku můžete studovat TCM v Ostravě, Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Mgr. Linda Lacinová

Certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues

Jógou se zabývám již mnoho let a od roku 2015 jsem instruktorkou jógy ve stylu vinyasa a hatha. Hormonální jógová terapie je však oblast práce s tělem, myslí, duší i energií, která mě velice oslovila a díky školení instruktorů jógy v Berlíně mohu tento dar vytvořený skvělou Dinah Rodrigues předávat dál a pomáhat tak ostatním ženám k hormonální rovnováze a odstranit jejich případné   potíže způsobené hormonální nerovnováhou.

Všechny mé kurzy, semináře i lekce jsou protkány mou láskou k józe a snažím se předávat nejen fyzické cvičení a praktikování ásan, ale také kouzlo okamžiku tady a teď, střípky jógové filosofie, díky níž pochopíme lépe smysl a podstatu jógy jako takové, učíme se společně vnímat sami sebe, pracovat s energií, zpívat mantry, meditovat. Učení jógy a předávání tohoto životního stylu se stalo mým životním posláním a naplněním. Namaste!

V Shanti Yoga Studiu vedu lekce Jógy pro klidnou mysl ve stylu hatja jógy. Těšit se během lekce můžete na pomalé cviceni, zpívání manter, lehkou prānājāmu, dlouhou relaxaci a antistresové prvky z hormonální jógové terapie pro všechny!
Dále pořádám víkendové prožitkové kurzy Hormonální jógové terapie a opakovací lekce hormonální jógové terapie.
Děkuji! Linda
Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.