Konec ledna – začínáme s 5 online víkendovkami! Únor – jednodenní workshop Mu a Shu body s Janou Kubíčkovou!

Marta Tovtová

Marta Tovtová je nejen lektorkou tradiční čínské medicíny, ale také jógy

Marta Tovtová je nejen lektorkou tradiční čínské medicíny, ale také jógy. Navštěvuje pravidelně Indii a další vzdálené země a zabývá se ájurvédou a vším, co souvisí se zdravým životním stylem. Pro spolupráci s TCM Academy jsme Martu oslovili pro výuku víkendovky v rámci programu Dietetika.

Marta o sobě:

Ve své práci propojuji hluboké vědění starověké ájurvédy a čínské medicíny. Tradiční čínskou medicínu jsem studovala v Irsku na International School of Acupuncture a v Čechách na TCM Bohemia. Následně jsem absolvovala postgraduální semináře na TCM Bohemia a České Sinobiologické společnosti, zahraniční webináře Giovanniho Maciociy a další. Od roku 1997 se věnuji studiu jógy a indické ájurvédy. Neméně důležité pro mne byly dlouhodobé pobyty v Izraeli, Irsku a cesty po Asii, Střední a Jižní Americe a jižní Africe. Na svých cestách jsem se zajímala o tradiční léčitelství a kuchařské umění.

Specializuji se zejména na úpravu životního stylu, potíže s trávením, gynekologické a urologické problémy, alergie, nemoci dýchacího ústrojí, oslabenou imunitu a problémy s nadváhou.

Ve spolupráci s klientem se snažím o celostní přístup. Každé společné setkání je jedinečné. V roli průvodce napomáhám k pochopení příčin nerovnováhy a cestě ke zdraví.1

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.