Od nového školního roku můžete studovat TCM v Ostravě, Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Marta Tovtová

Marta Tovtová je nejen lektorkou tradiční čínské medicíny, ale také jógy

Marta Tovtová je nejen lektorkou tradiční čínské medicíny, ale také jógy. Navštěvuje pravidelně Indii a další vzdálené země a zabývá se ájurvédou a vším, co souvisí se zdravým životním stylem. Pro spolupráci s TCM Academy jsme Martu oslovili pro výuku víkendovky v rámci programu Dietetika.

Marta o sobě:

Ve své práci propojuji hluboké vědění starověké ájurvédy a čínské medicíny. Tradiční čínskou medicínu jsem studovala v Irsku na International School of Acupuncture a v Čechách na TCM Bohemia. Následně jsem absolvovala postgraduální semináře na TCM Bohemia a České Sinobiologické společnosti, zahraniční webináře Giovanniho Maciociy a další. Od roku 1997 se věnuji studiu jógy a indické ájurvédy. Neméně důležité pro mne byly dlouhodobé pobyty v Izraeli, Irsku a cesty po Asii, Střední a Jižní Americe a jižní Africe. Na svých cestách jsem se zajímala o tradiční léčitelství a kuchařské umění.

Specializuji se zejména na úpravu životního stylu, potíže s trávením, gynekologické a urologické problémy, alergie, nemoci dýchacího ústrojí, oslabenou imunitu a problémy s nadváhou.

Ve spolupráci s klientem se snažím o celostní přístup. Každé společné setkání je jedinečné. V roli průvodce napomáhám k pochopení příčin nerovnováhy a cestě ke zdraví.1

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.