Od nového školního roku můžete studovat TCM v Ostravě, Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Monika Winklerová

K józe jsem se dostala řízením osudu před téměř deseti lety – když jsem v pronajatém bytě našla knihu o jógových meditacích.

K józe jsem se dostala řízením osudu před téměř deseti lety – když jsem v pronajatém bytě našla knihu o jógových meditacích. A tím se vlastně rozjel vlak… zavezl mě nejprve na učitelský kurz do Frýdku (Rádža jóga, 200 hod.) a následně na několik kurzů pro učitele do Indie -Ashtanga Vinasa yoga (200 hod.), Hatha Yoga (200 hod.)
Jóga pro mě není tělocvik, ale práce skrze tělo, práce s energií – s naší myslí a kontakt s naší podstatou – duší. Je pro mě nástrojem, jak se dostat do jiného stavu vědomí a vnímat věci, kterých si běžně nevšimneme, všímat si souvislostí a propojení mezi vším. A tento stav spojení (jógy) zažívat vědomě každý den. Aniž bychom byli jakkoli mimo – právě naopak – je to absolutní tady a teď.

Co čekat na mých lekcích? Cokoli. Má cesta mě totiž vedla od dynamiky, tedy relativně rychlé ashtanga vinyasy, ke klidu – Yin yoze, jejíž kurzy jsem absolvovala v posledních letech. Život je však cyklický a stejně jako se střídá tempo našeho života a čtyři roční doby kolem nás – tak se mění i dynamika mých lekcí a každý z jógových směrů, kterým se věnuji, má něco do sebe.

Můj osobní příběh si můžete přečíst na mém webu – www.shaktiyoga.cz

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.