Zveme vás na studium oboru Bylinoznalství – fytoterapie, který začne praktickými letními víkendovkami od konce června.

Václava Přistoupilová

Václava (Wendy) původně vystudovala zdravotní školu, obor Dětská sestra. Část svého pracovního života pracovala na různých odděleních v nemocnicích, ale posledních deset let se živí jako terapeutka tradiční čínské medicíny, lektorka tohoto oboru a cvičitelka QiGongu.

V roce 2008 absolvovala studium tradiční čínské medicíny v TCM Institutu při TCM Bohemia, obor studium pěti dovedností.
Nyní již osmým rokem pracuje jako terapeutka tradiční čínské medicíny a je lektorka Qi Gongu (čchi-kungu). Mimo jiné se věnuje masážím (lymfatickým, žilním, relaxačním), bojovému umění taekwondo (I. Dan), meditacím a Taiji (tchaj-ťi) s mečem. Třetím rokem studuje Medical Qigong (“léčebný čchi-kung”).

Wendy v Shanti Academy a přidruženém jógovém studiu vede kurzy Qi Gongu pro veřejnost i studenty školy alternativních medicín.

Wendy o sobě

„Myslím si, že je velice důležité naslouchat lidem, kteří ke mně chodí a snaží se být zdraví jak fyzicky, tak psychicky. Podávám jim pomocnou ruku a na jejich cestě je ráda doprovázím. Předávám jim své vědomosti a zkušenosti a jsem ráda za jejich důvěru, se kterou ke mně chodí. Qi Gong je starodávné čínské cvičení. Je to jeden z výborných nástrojů tradiční čínské medicíny na cestě za zdravím. Jednoduché cvičení, které je vhodné pro každého člověka, jenž chce být zdravý. Pomáhá zharmonizovat organismus, zklidnit mysl. Na úrovni fyzické pomáhá při častých virózách, bolestech hlavy, trávicích a pohybových problémech, problémech z neplodností, vysokým i nízkým tlakem a dalšími problémy. Dále si dokáže dobře poradit s velkou škálou psychických poruch.“

Z produkceVemírné kuře