Od nového školního roku můžete studovat TCM v Ostravě, Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Mgr. Zuzana Švédová, DiS.

Je nutriční terapeutka, bylinářka, ale taky historička. Ve své praxi se zaměřuje na klienty s autoimunitními problémy, potravinovými alergiemi, diabetem I. a II. typu či s požadavky na redukcí váhy.

Zuzana Švédová je nutriční terapeutka, bylinářka, ale taky historička. Ve své praxi se zaměřuje na klienty s autoimunitními problémy, potravinovými alergiemi, diabetem I. a II. typu či s požadavky na redukcí váhy. Je aktivní spisovatelka, která přispívá již mnoho let pravidelnými články na portál www.celostnimedicina.cz, publikuje rovněž pod záštitou nakladatelství Grada. Svou práci prolíná bylinami, čerpá z kořenů našich předků a zpět vytahuje dávné zapomenuté praktiky, které naši předkové využívali s naprostou samozřejmostí. 
Zuzana o sobě:
„Život vás někdy nasměruje na místo, kde vám bude navzdory překážkám nevídaně dobře. Tak přesně takto jsem měla i já. Ke studiu výživy mne přivedl diabetes I. typu, ačkoli jsem původní profesí historik se zaměřením na hospodářské a sociální dějiny a technické památky. Následně jsem propadla kouzlu zdravého stravování, pohybu, bylinám a nejrůznějším duchovním cvičením, která formují naše nitro. Během své práce kloubím několik rovin zájmů, kdy vyloženě potřebuji psát. V roce 2020 mi pod záštitou nakladatelství Grada vyšla kniha Zdravou stravou proti únavě, v roce 2021 se na pultech knihkupectví objeví kniha Štědrý bylinářův rok.“
Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.