Od nového školního roku můžete studovat TCM v Ostravě, Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Mgr. Anna Sopúchová

 

Když jsem zavítala na první lekci jógy, tak musím říct, že mě nějak zvlášť nenadchla. Dnes už vím proč. Nebyla jsem totiž na ni připravená a nebylo pro ni v mém životě místo, protože jsem intenzivně pracovala, pořádně nespala, neustále někam spěchala a stresovala se.

Až když jsem jí po letech dala druhou šanci, začala jsem si uvědomovat, že ten skvělý pocit, který zažívám po lekci, může prožít úplně každý. A tímto poznáním, jsem se rozhodla pracovat na tom, abych se stala lektorkou jógy. Protože díky praktikování jógy, můžu zase říci SÓÓÓ HAM = já jsem. A právě tuto jednoduchou větu, bych chtěla prostřednictvím svých lekcí předávat dál. Protože, když žijeme moc dopředu nebo řešíme svoji minulost, uniká nám tím přítomnost – žít tady a teď.

Mou přirozeností je inspirovat lidi ke své individuální cestě za zdravím. V období, kdy jsem se vydala za svým zdravým já, jsem si uvědomila, že tu cestu si každý musí najít a prošlapat sám, univerzální recept neexistuje. Právě díky inspiraci, průvodcům a indiciím, které máme možnost vnímat každý den, získáváme příležitost si prošlapat tu svou vlastní cestu. Najednou dostáváme chuť a motivaci měnit nejen sami sebe, ale i své okolí. A to za to stojí! A proto pojď se se mnou vydat na cestu, neváhej a vykroč, protože jak říká Gregg Braden: „Čím lépe známe sami sebe, tím méně se bojíme změn v neustále měnícím se světě.“

Anička učí v Shanti jógu chodidel. Aktuální rozvrh najdete tady.

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.