Konec ledna – začínáme s 5 online víkendovkami! Únor – jednodenní workshop Mu a Shu body s Janou Kubíčkovou!

Mgr. Anna Sopúchová

 

Když jsem zavítala na první lekci jógy, tak musím říct, že mě nějak zvlášť nenadchla. Dnes už vím proč. Nebyla jsem totiž na ni připravená a nebylo pro ni v mém životě místo, protože jsem intenzivně pracovala, pořádně nespala, neustále někam spěchala a stresovala se.

Až když jsem jí po letech dala druhou šanci, začala jsem si uvědomovat, že ten skvělý pocit, který zažívám po lekci, může prožít úplně každý. A tímto poznáním, jsem se rozhodla pracovat na tom, abych se stala lektorkou jógy. Protože díky praktikování jógy, můžu zase říci SÓÓÓ HAM = já jsem. A právě tuto jednoduchou větu, bych chtěla prostřednictvím svých lekcí předávat dál. Protože, když žijeme moc dopředu nebo řešíme svoji minulost, uniká nám tím přítomnost – žít tady a teď.

Mou přirozeností je inspirovat lidi ke své individuální cestě za zdravím. V období, kdy jsem se vydala za svým zdravým já, jsem si uvědomila, že tu cestu si každý musí najít a prošlapat sám, univerzální recept neexistuje. Právě díky inspiraci, průvodcům a indiciím, které máme možnost vnímat každý den, získáváme příležitost si prošlapat tu svou vlastní cestu. Najednou dostáváme chuť a motivaci měnit nejen sami sebe, ale i své okolí. A to za to stojí! A proto pojď se se mnou vydat na cestu, neváhej a vykroč, protože jak říká Gregg Braden: „Čím lépe známe sami sebe, tím méně se bojíme změn v neustále měnícím se světě.“

Anička učí v Shanti jógu chodidel. Aktuální rozvrh najdete tady.

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.