Od nového školního roku můžete studovat TCM v Ostravě, Mykoterapii v Ostravě nebo Bylinkaření ve Zlíně!

Jako provozovatelky TCM Academy jsme chtěly touto cestou poděkovat všem vám, našim studentům a těm, kdo se účastníte jednorázově výukových víkendovek, za to, že jste hromadně pochopili situaci a VYŠLI JSTE NÁM VSTŘÍC S POSUNUTÍM TERMÍNŮ VÝUKY NA NAŠÍ ŠKOLE. NENÍ MOŽNÉ UPŘEDNOSTŇOVAT EKONOMICKÝ PROFIT!

I když jako všichni provozovatelé, kteří dodržují nařízení, s každým dalším zaplaceným nájmem a nulovými příjmy finančně nesmírně krvácíme, daly jsme my u nás v TCM Academy přednost dodržování zákonů a nařízení, ať už jsme si o nich myslely a myslíme, co chceme.

Dozvěděly jsme se o pokoutné hromadné výuce, která probíhala v některých jiných institucích a „školách“. Naštěstí po nás nikdo z našich studentů nic takového nechtěl: jsme rády, že jsou všichni naši participanti na takové morální úrovni, že po nás toto obcházení platných nařízení nepožadovali.

Není možné jít proti nařízením vlády, pokud má provozovatel školy v pořádku morální profil; ve hře je příliš mnoho – zdraví, pověst školy, důvěryhodnost. Peníze jsou důležité, ale vědomí, že respektujeme platná nařízení a nevystavujeme vás ani sebe možnosti trestního stíhání a finančních pokut, ještě důležitější.

Ve škole se začneme setkávat na přelomu června a července a my se na vás už nyní převelice těšíme!

Tým lektorek TCM Academy

Přihlašte se k odběru newsletteru

-

Děkujeme za přihlášení!

Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě.

Něco se pokazilo, zkuste to ještě jednou.